Kultura

Skaldowie w Imielinie

 

W uroczystość Trzech Króli po dwóch latach przerwy Miejskie Centrum Kultury w Imielinie wraca do organizacji koncertów noworocznych z udziałem Imielińskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Andrzeja Króla. W tym roku gościem specjalnym będzie zespół Skaldowie.

 

Koncert jest wzorowany na słynnych koncertach noworocznych Filharmoników Wiedeńskich. Tak jak ostatnio popularne walce wiedeńskie i inne karnawałowe utwory usłyszymy w specjalnie na tą okoliczność przygotowanych aranżacjach na orkiestrę dętą. Oczywiście repertuar będzie inny, ale w finale z pewnością zabrzmi słynny Marsz Radetzky’ego Johanna Straussa, który tradycyjnie kończy tego rodzaju koncerty.

Zapowiada się wielkie wydarzenie muzyczne, pełne pięknych, nieśmiertelnych melodii, a zarazem koncert ze szczyptą humoru, jak przystało na okres karnawału. Dodatkową atrakcją będzie udział bardzo popularnego  zespołu Skaldowie. Będziemy mogli wspólnie zaśpiewać z liderami zespołu, braćmi Zielińskimi „Z kopyta kulig rwie” czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Śledź nas

Social & newsletter

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search