Aktualności

Aktualności

Areszt za narkotyki

 

Bieruńscy policjanci zatrzymali 27-latka, który posiadał ponad 170 gramów amfetaminy. Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych w wyniku ich pracy operacyjnej. Usłyszał już zarzut i został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Za przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Zatrzymanie mężczyzny, który posiadał znaczną ilość narkotyków, to efekt pracy operacyjnej bieruńskich kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili przy 27-latku amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1,7 tysiąca działek dilerskich, a także wagę służącą do porcjowania narkotyków. Ujawnione środki psychoaktywne zostały zabezpieczone, a zatrzymany trafił do policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Za przestępstwo to grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego 27-latka tymczasowy areszt. Za kratami mężczyzna spędzi najbliższe dwa miesiące.

Śledź nas

Social & newsletter

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search