Aktualności

Aktualności

Dla Zuzi z Lędzin przeniosą góry

 

"Przenosimy Góry" to grupa 7 biegaczy, którzy poprzez swoją pasję chcą pomagać innym.  Tym razem pragną pomóc małej Zuzi Buras z Lędzin. Dziewczynka ma poważną wadę serca. Nie ma jeszcze roku, a już siedem miesięcy spędziła w szpitalu na oddziale OIOM. Przeszła cztery poważne operacje i dwa cewnikowania serca.  Grupa „Przenosimy góry” zaprasza w najbliższy piątek (5 listopada)  na godz. 19.30 do centrum wspinaczkowego Adrenalina na  spotkanie z Rafałem Bielawą.

 

- Każdy kto biega po górach tego Pana zna i wie, że niezły z niego ananas i lubi poszaleć na Głównym Szlaku Beskidzkim. Tam nie ma "mientkiej gry" i Rafał wprowadzi nas do swojego świata.  Czy warto? Byliśmy chwilę z Rafałem na szlaku w czasie jego bicia rekordu na GSB, widzieliśmy to na żywo... Warto. To będzie spora dawka motywacji, pewnie trochę heheszków i cennego doświadczenia od jednego z najlepszych ultrasów w naszym kraju.   W czasie spotkania będzie kawka i jakieś ciacho, w zamian będzie można wrzucić trochę gorsza dla Zuzi – można przeczytać na facebookowym profilu grupy.

To nie wszystko. W dzień później (sobota 6 listopada) o godz.. 15   na "Klimoncie" rozpocznie się biegowa impreza, która potrwa  do godz. 21. Do pokonania będzie pętla o długości 6 km. "Królem góry"  zostanie ten kto pokona największą liczbę pełnych pętli. Jako, że część biegu będzie trwać po zmroku, trasę w niektórych miejscach będą oświetlać pochodnie.  Na wszystkich uczestników  będzie czekać namiot, ognisko, coś do jedzenia i świetna atmosfera.

Zapisy można kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wpisowe to przelanie minimum 30 zł na Zuzię Buras przez portal siepomaga

 

Śledź nas

Social & newsletter

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search