Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 kwietnia 2024 23:12
PRZECZYTAJ!

Lędzinianie na szczycie, GTS Bojszowy bije się w dolnej połowie tabeli, a Piastowi została ciężka walka o utrzymanie.

Swoje ostatnie ligowe spotkanie w tym roku rozegrał MKS-u rywalizujący w klasie okręgowej, efektownie pokonując Pasjonata Dankowice 5:0 (1:0), a tym samym pomyślnie zakończył rundę jesienną. Zespół trenera Napierały zimę spędzi w fotelu wicelidera, tuż za GLKS Wilkowice.

Drużyna z Lędzin mimo faktu zmagania się z brakiem miejskiej dotacji aż do przełomu lipca i sierpnia, zdołała unieść trudy przygotowań i gra jak z nut, nie przegrywając ani jednego spotkania i wydaje się, że do końca sezonu stoczy zaciętą walkę z GLKS Wilkowice o awans do IV Ligi.

Nieco gorzej niż w ubiegłym sezonie spisuje się drużyna z Bojszów, która w rozgrywkach 2020/2021 plasowała się w czołowej części tabeli, a obecnie zajmuje dopiero 10 miejsce w ligowej tabeli.

Gorzej ma się sytuacja w Piaście Bieruń Nowy, który pomimo zmiany trenera nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem.