Koleje Śląskie

Koleją w góry

 

Koleje Śląskie przygotowały dla podróżnych chcący odwiedzić Beskid Żywiecki w weekend specjalne połączenie „Sprinter Rachowiec”. Jest to weekendowy pociąg Kolei Śląskich, którym bez przesiadek dotrzecie z Częstochowy do Zwardonia, podróżując przez Katowice, Bielsko-Białą i Żywiec.

 

W aktualnym rozkładzie jazdy widnieje jako połączenie ze stacji Częstochowa o godzinie 07:39 oraz wracającego ze Zwardonia o 16:52, dzięki czemu powrócicie na północ województwa śląskiego o 21:31.

Zbliża się okres sylwestrowy i wciąż liczymy, że zima do nas wróci, a tym samym Kolejarze przypominają o możliwości bezpłatnego przewożenia jednej pary nart, sanek oraz deski snowboardowej w pociągach KŚ!

Zajrzyjcie do schematu naszych linii, wybierzcie pociąg Kolei Śląskich i kursujcie w Beskidy. Do wyboru połączenia:

  • S5 (Katowice - Bielsko-Biała - Zwardoń)
  • S51 (Katowice - Żywiec - Zakopane)
  • S6 (Katowice - Skoczów - Wisła Głębce)
  • S76 (Gliwice - Rybnik - Żory - Wisła Głębce)
  • S75 (Rybnik - Żory - Bielsko-Biała - Żywiec)

Dodatkowo można wsiąść w pociąg „Sprinter Rachowiec” podróżujący pomiędzy Częstochową a Zwardoniem.

Koleje Śląskie przypominają także ofertę „Rodzina”, dzięki której przysługuje 30% ulgi dla osób podróżujących wspólnie z dziećmi do 16. roku życia.

Z oferty może skorzystać od 2 do 6 osób, w tym maksymalnie dwie osoby dorosłe i minimum jedno dziecko. Dodatkowo dzieci mogą skorzystać z indywidualnych uprawnień do ulgi ustawowej!

 

 

 

Social & newsletter

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search