Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 kwietnia 2024 08:07
PRZECZYTAJ!

Spławikowe zawody wędkarskie

29. zawodników uczestniczyło w Zawodach Spławikowych o Puchar Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego, zorganizowanych przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 8 Bieruń Nowy. O puchar wędkarze rywalizowali w sobotę 16 września nad zbiornikiem Goldman w Bieruniu Nowym.

Siedemnastu zawodników zostało sklasyfikowanych, pozostałym nie dopisało tego dnia wędkarskie szczęście. Największą rybę złowił Władysław Bukała i z wynikiem 6835 punktów (gram) uplasował się na pierwszym miejscu. Tuż za nim miejsce na podium zajął Artur Hoffmann, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Adamowi Dandykowi. Sędzią głównym zawodów był Wojciech Kasprzycki. Wszyscy uczestniczący zostali nagrodzeni. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez powiat bieruńsko-lędziński. Dekoracji dokonał m.in. Starosta Bieruńsko-Lędziński Bernard Bednorz. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pozostałym życzymy szczęścia w kolejnej edycji zawodów.